Складно заперечити, що вирішення проблеми, як правильно вибрати та підібрати велосипед своїй дитині, може виявитися досить складним та відповідальним заняттям. Як влучно підібрати та як вдало купити дитячий велосипед дитині віком 2 роки або більше, коли її зріст змінюється кожні півроку? Сьогодні ми поговоримо про особливості підбору велосипеда у фізичних та інтернет-магазинах. Та підкажемо, як не схибити у підборі найважливіших параметрах велосипеда для дитини.

Особливості підбору дитячого велосипеда за зростом у фізичному магазині

как выбрать ребенку велосипед по росту

Дуже добре, якщо є можливість відвідати офлайн магазин разом зі своєю дитиною. Тут можна спробувати декілька велосипедів та впевнитися, що дитина вправно з ними поводиться. А ще проїхатися трохи по доріжці, перевірити посадку та висоту рами спільно з досвідченим спеціалістом магазину. Дуже важливо, щоб дитина легко діставала до педалей і керма. Щоб не тягнулася надто сильно, або навпаки, не було  тісно. Ноги та руки повинні бути злегка зігнутими, а спина - пряма та розлаблена. 

Під час руху дитина повинна впевнено діставати до педалей передньою частиною стопи, а сидячи в сидінні - ледь торкатися носочками до землі. В такому положенні буде мінімальне навантаження на коліна та крутити педалі буде легко! Перевірте усі ці моменти та ідеальний байк для дитини забезпечено.

Особливості підбору за зростом  в інтернет магазині

Але ж змогу прийти до фізичного магазину мають не всі, тому дуже багато людей підбирають дитячий велосипед саме в інтернет-магазинах. Тут вже не спробувати байк вживу, а доведеться підбирати, виходячи з віку та зросту дитини. На щастя, підібрати велосипед в інтернеті сьогодні - це доволі просте завдання. Адже виробники спільно з магазинами розробили досить чітку класифікацію, за якою підібрати велосипед буде не складно навіть початківцю. Та й ціни в інтернет-магазинах можуть бути нижче, що може приємно здивувати батьків.

 

У нашому магазині “Веломісто” є чітка класифікація, за якою ви без проблем підберете перший байк для дитини. При підборі варто знати зріст дитини, хоча в в більшості випадків вистачає її віку.

 

Більшість виробників користуються такою відповідністю віку до зросту дитини:

  • Від 1 до 3 років - зріст до 100 см 

  • Від 3 до 5 років - зріст 95 - 120 см

  • Від 5 до 8 років - зріст 115-130 см.

 

Такі критерії підбору зводяться до типових таблиць підбору, а виробниками та продавцями, як правило, виносяться в характеристики велосипедних моделей, які є в їх описах на сайтах інтернет-магазинів.

Хоча для фахівців у характеристиках навіть дитячого велосипеда є багато різних параметрів, для звичайних людей головним параметром підбору є розмір колеса, або ж його диаметр. Саме від цього показника буде докорінно залежати висота велосипеда, яка є визначальним параметром його зручності та безпечності. 

Але в ідеалі покупцям дитячих велосипедів знати не лише вік дитини, а її точний зріст. Саме за допомогою зросту можна підібрати розмір велосипеда, який на 100% буде зручним. 

 

Підбір велосипеда за параметричною таблицею

Різноманітних таблиць підбору дитячого велосипеда існує чимало. Тут ми наведемо один із найпоширеніших варіантів, яким користуємося й самі при кожному підборі велосипеда для дитини: