Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Підніжки для велосипедів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велосипедна підніжка без сумнівів є дуже корисним додатковим пристроєм для велобайка. Ні, звичайно, можна при зупинці кинути велосипед на землю, притулити до стовпа, стінки. Але не завжди. Гідного стовпа, стінки може поряд і не виявитися, і м'якої трави теж, а кидати свій байк у пилюку, бруд і на каміння не найкраще рішення, особливо якщо він завантажений речима велотуриста, як двогорбий верблюд... Загалом, велосипедисти із радістю кріплять на свої велики різноманітні підніжки, та із задоволенням ними користуються.

Класифікації велопідніжок

Велосипедна підніжкаТак, і велопідніжка має свою нескладну систематизацію.

За місцем встановлення, вони бувають:

  • центральні (на раму у районі кареткового вузла);

  • бічні (на пір'я, механізм відкидання убік);

  • задні (на пір'я, механізм відкидання назад);

  • розкладні знімні, які возять у кишені, а на зупинках ставлять під шатун.

За конструкцією поділяються на:

  • з однією стійкою (лапою);

  • двоногі.

Також конструкційною особливістю може бути механізм регулювання довжини лап (стійок).

Матеріали виготовлення: сталь та алюміній.

Чи можна помилитись при виборі велопідніжки?

Так можна. Річ у тому, що:

велосипедні підніжки з нерегульованою довжиною лап або невеликим діапазоном їхнього регулювання підходять лише до велосипедів з певною висотою (за колесами). Наприклад, можуть бути ведучі підніжки тільки для коліс 27,5 - 28 дюймів, або 28 - 29 дюймів, а у вас ВМХ з 24″ колесами. Ось і помилилися... Потрібно уважно дивитися на характеристики, питати продавців. Зазвичай, одна модель велопідніжки перекриває (підходить) 2 - 3 близькі розмірності коліс.

Деякі різновиди та моделі велосипедів настільки специфічні, що до них підходять (і виготовляються) тільки призначені строго під них велопідніжки. Наприклад, є підніжки тільки для шосерів (у зв’язку з наявністю особливо тонких труб рами), для даунхільних МТВ (через їхню значну вагу), під квадратні труби пір'я (бувають такі).

Підніжка для велосипеда у магазині «Веломісто»

Велокультура семимильними кроками крокує Україною, тому сьогодні купити навіть фірмовий велосипедний дріб'язок, ту ж велосипедну підніжку (велопідніжку) для будь-якого велосипеда не складе труднощів. Тим паче, що у нашому спеціалізованому «велосипедному» інтернет-магазині є все! Все, що хоч якось стосується велосипеда.

Вирішуйте, зробіть покупку велосипедної підніжки у нашому магазині, адже це порівняно недорого! Ми хочемо, щоб ви переконалися, що якість велотоварів, як велосипедів у зборі, так і велосипедних дрібниць, у нашому магазині відповідає найвищим вимогам з боку наших покупців. Ми стверджуємо, що у нас найнижчі ціни та найвигідніші умови придбання на ринку. З відповідальністю ставимося до обслуговування клієнтів, гарантуємо оперативну доставку покупок всією Україною. Ставайте нашим постійним клієнтом, і ми впевнені, ви не пошкодуєте про жодну покупку, зроблену у нас.

 

Вгору