Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 11:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Складні велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Складні велосипеди = компактні = практичні

Складний велосипедЗа всіма характеристиками хороші класичні спеціалізовані велики — швидко їздять по шосе, підійматися і спускаються з гір, впевнено йдуть по бездоріжжю, навантажуються як верблюди для велотуристичної поїздки... Одне погано — надто великі й незручні для сучасного міського жителя, стисненого скромними та жорсткими правилами соціальної взаємодії у місті. Вони захаращують малогабаритну міську квартиру, незручні у підйомі на верхні поверхи сходами або ліфтом, з ним не пустять у міський транспорт, в установу або магазин.

І ось ВОНИ! Складні велосипеди! Конструкція виробу робить його в кілька рухів незрівнянно компактнішим у порівнянні з його цілісними побратимами. Здається, одним махом розв'язує всі проблеми! Але не все так гладко. У нашому недосконалому світі, щось отримуючи, обов'язково за це треба чимось пожертвувати чи заплатити.

Чим заплатили за компактність?

Особливості складної конструкції та наявність вузла сполучення рами докорінно змінюють її характеристики міцності. Рама складаних велобайків тепер практично завжди виконується однотрубною. А присутній на ній вузол сполучення є одночасно концентратором напруги. Такій рамі просто протипоказані великі та різкі динамічні навантаження.

Таким чином, про спортивне і близько-спортивне застосування (крос-кантрі, даунхілл, шосейні перегони, далекий велотуризм тощо) на складному велику можна забути. І під що б не маскувався виробниками «складенець» - під шосейний, гірський МТВ, та хоч під двопідвіс - він назавжди втрачає позашляхові та шосейні якості, стаючи виключно міським велосипедом для хорошого, ну максимум розбитого асфальту. Виїжджати на бездоріжжя на розкладному велосипеді, нехай навіть замаскованому під гірський хардтейл, можна тільки на свій страх і ризик.

Складні велосипеди: переваги

Натомість його міські перспективи неймовірно привабливі:

 • його зберігання у міській малогабаритній квартирі не завдасть великих незручностей. У складеному стані він може легко поміститися на балконі, у коморі, поставлений у кутку, а то й схований під стіл;
 • склавши його, тепер можна без проблем підняти його на верхні поверхи багатоповерхового будинку сходами або ліфтом;
 • велосипеди складні можна брати з собою в міський транспорт (метро, ​​автобус, трамвай або тролейбус) ... ні, ну звичайно, не в години пік;
 • його не обов'язково кидати на вулиці, пристібаючи замком до поруччя, як класичний сітібайк, а можна занести до приймальні фірми, установи, до магазину (звичайно, якщо дозволить охорона).

Компактний складний велосипед у міських умовах для вічно поспішного та спізнюючого мешканця міста стає зручним засобом швидкого «підскоку» від будинку до найближчої зупинки громадського транспорту і далі до роботи.

Крім того, компактність дозволяє купити складний велосипед для перевезення у багажнику автомобіля. Тепер автовласникам, які не мають спеціальних велосипедних багажників для перевезення великих байків, можна його використовувати для популярних комбінованих автомобільно-велосипедних туристичних подорожей або виїздів на природу.

Конструктивні особливості складаного велосипеда

Як ми вже з'ясували, маркетингові потреби виробників штовхають їх маскувати деякі моделі складних велосипедів то під шосери, то під гірські маунтинбайки, які мають і гнуті керма, і вилки, що амортизують... Але це не повинно нас вводити в оману. Це завжди компактний міський велосипед, і не більше.

Його рама - майже завжди однотрубна, що переламується у вузлі сполучення при складанні. Її варіанти:

 • дугоподібна занижена, як у класичних жіночих моделей, хоча на практиці це вже давно унісекс;
 • пряма чи гнута, з натяком на чоловічу «заточеність»; хоча, з урахуванням компактних розмірів, це все той самий унісекс.

І звичайно ж, невеликі колеса (зустрічаються розмірності 16", 20", 24", 26"), які багато в чому визначають його компактність.

Все інше в ньому - багажники, щитки, сидіння, трансмісії тощо можуть бути, за бажанням виробника, найрізноманітнішими, надаючи подібність то з одним, то з іншим типом класичного велосипеда.

Взаємозв'язок розмірності коліс із практичністю

Характерною особливістю складаного типажу велосипеда є різноманітність розмірностей коліс, що застосовуються. А саме:

 • 16-ти дюймові - встановлюються на компактні моделі, які в складеному стані поміщаються мало не в рюкзак; при всій своїй компактності, мають найгірший накат (тільки для рівного асфальту!) і маленькою швидкістю пересування;
 • 20-ти дюймові - встановлюються на все ще компактних великах, але мають вже кращий накат і швидкість пересування;
 • 24-х дюймові - вважаються найкращим компромісом між компактністю та ходовими якостями; все ще досить компактні для того, щоб у складеному вигляді зайти в не сильно завантажений громадський транспорт, але на ходу незрівнянно швидші, комфортні та накатисті у порівнянні з своїми 16-ти та 20-ти дюймовими побратимами;
 • 26-х дюймові — за ходовими якостями найбільш близькі до класичних міських велосипедів (з 26-ти та 28-ми дюймовими колесами), але на шкоду компактності — з ними про поїздки міським транспортом доведеться забути, та й не в кожний автомобільний багажник такий байк навіть складений, ляже.

Як вибрати і купити складний велосипед

Придбати складний велосипед варто в тому випадку, якщо вам потрібна саме компактність. Інакше, для будь-яких інших цілей (швидкоїі їзди, прохідності, комфорту, вантажопідйомності) складний байк буде істотно гірший за класичний нескладний.

Складаний велосипед купитиРозуміння, коли саме потрібна вам компактність (при зберіганні у квартирі, при переміщенні по місту, при укладанні в багажник автомобіля) дасть розуміння необхідного ступеня компактності, яка, як правило, реалізується через розмірність коліс:

 • якщо треба багато їздити містом і за місто, проблеми тільки зі зберіганням у квартирі та підйому на стонадцятий поверх - то зробіть вибір на користь складних моделей з 26-ти та 24-х дюймовими колесами;
 • якщо для авто-велотуризму, з розміщенням велосипеда в автомобільному багажнику, то рекомендуємо складний велосипед купити з колесами у 24 дюйми;
 • якщо для поїздок на роботу та з роботи, з можливим підскоком до громадського транспорту та частим тяганням «вело помічника» на собі, то придивіться до найбільш компактних і легких моделей з 16-ти та 20-ти дюймовими шинами.

Ну, і яку раму вибрати - сталеву (тяжку, але дешевшу) чи алюмінієву (легшу, але дорожчу) - вам підкаже розмір вашого гаманця.

Трансмісії в більшості випадків достатньо буде одно швидкісної «синглспід». Але якщо ваше місто розташоване на пагорбах і має значний перепад висот, то варто придивитися до багато швидкісної трансмісії (на кшталт гірських і шосейних байків), або трьох швидкісних планетарних втулок.

Гальмівна система переважно внутрішня барабанна. Тому що приводні троси дискової та кантилеверної гальмівних систем у складеному стані негативно позначаються на компактності велосипеда та зручності його перенесення.

Велосипеди складні в інтернет-магазині «Веломісто»

Питання, де купити складний велосипед, яка його ціна — хвилює багатьох велоаматорів, чи то Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, вся Україна. Які ціни на складні велики на ринку в роздрібній мережі або інтернеті? Знайти відповіді на ці запитання людям допоможе інтернет-магазин «Веломісто». Інтернет-магазин має у продажу великий вибір моделей складних велосипедів на найвибагливіший смак, і за досить привабливою демократичною ціною.

Крім того, наші клієнти завжди можуть розраховувати на інформативний та об'єктивний опис товару на сторінках сайту та кваліфіковану допомогу наших консультантів.

«Веломісто» цінує свою репутацію, тому дуже ретельно ставиться до питань:

 • максимальної зручності при виборі, замовленні та оплаті товару клієнтом;
 • дотримання заявленої комплектації товару;
 • своєчасності його доставки у декларовані терміни;
 • дотримання прав споживачів, які закріплені за ними законодавством України.

Ціна популярних складних велосипедів

Складні велосипеди Ціна від
Велосипед VNV 24 "Longway, складаний 9 330 грн
Велосипед складаний 24" VNC ExtraWay EQ, V8A6-2438-BB, 38см, планетарна втулка 7 швидкостей 15 680 грн
Велосипед складний 20" VNC GoodWay, V8A4-2033-BG, 33см, 3 швидкості, планетарна втулка

10 470 грн

Велосипед складаний Winner IBIZA 24 " сірий 2022 12 672 грн
Велосипед складаний Winner IBIZA 24 " чорний 2022 12 672 грн
Вгору