Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Велосумки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навіщо потрібна велосумка?

Вантажні потреби велосипедиста інколи є достатньо значними. Важко порахувати та перерахувати предмети, які йому доводиться возити із собою: вода, їжа, медикаменти невідкладної медичної допомоги, ремкомплект камер та покришок, аварійний набір інструментів та приладдя, запасні батареї до велофари... І це ще лише мінімум! А якщо велосипедна вилазка на природу? Тут і пальники, посуд, продукти... А якщо запланована тривала туристична подорож? Для неї перелік необхідних предметів зможуть скласти лише досвідчені практики.

А головне, чітко простежується залежність — чим більше часу ви плануєте провести у подорожі, чим більшу відстань проїхати, тим більше зростає (в арифметичній, а може, й у геометричній прогресії) номенклатура та вага потрібного вантажу.

Дуже часто кишенями та велорюкзаком уже не обійтися. Тоді на допомогу велосипедисту приходять спеціальні велосипедні сумки, які здатні значно розширити транспортні можливості його велосипеда.

У чому особливість велосумки?велосумка

Чим велосипедні сумки відрізняються від звичайних багажних? За великим рахунком, продуманою конструкцією та кріпленнями щодо геометрії та можливостей велосипеда. На відміну від багажних сумок і саквояжів, велосумки в руках не носять, їх возить на собі велосипед, точніше, ноги велосипедиста. А в іншому – матеріали, замочки, клямки, липучки, відсіки, кишені – все як і в інших сумок. Хоча часто виробники передбачають їхню велосипедну спеціалізацію заздалегідь — пропонують спеціальні відсіки (кишені) для медичної аптечки, для велоаптечки, для інструменту.

Різновиди велосипедних сумок

Є кілька різновидів велосумок. Чим вони різняться між собою? Місцем кріплення (навішування). Вони бувають:

 • сумка на кермо - вона застосовується для зберігання предметів першої необхідності (вода, швидка їжа, прилади зв'язку, орієнтування тощо), які можна (потрібно) дістати та застосувати (використовувати) прямо на ходу, не залишаючи сідла велосипеда; одна з характерних її особливостей — прозора широка кишеня зверху, для укладання в неї топографічної карти; недолік цієї сумки - вона обтяжує кермо, ускладнює керування ним, знижує маневреність;
 • сумка на раму (нарамна) - схожа за призначенням на попередню (на кермо), також забезпечує швидкий доступ (у тому числі на ходу) до свого вмісту; але на відміну від неї, не обтяжує кермо і не ускладнює керування ним; обмежена у розмірі відстанню між стегнами велосипедиста;
 • підсідельна сумка - кріпиться ззаду на підсідельний штир і за сідельну рамку, зазвичай використовується для зберігання інструментів і приладдя, аптечок; її вагома перевага - вона знаходиться в такому місці, де нічому не заважає, ніщо не ускладнює, центрування не порушує;
 • підрамна сумка (сумка в раму, внутрішньо-рамна) - може займати як всю площу переднього трикутника рами, так і його частину (передній кут, задній кут, верхню середину); її особливість - вона вузька, не сильно перевищує ширину рами, щоб не заважати ногам велосипедиста при педалюванні; її переваги: ​​дає змогу ефективно використовувати порожній всередині рамний простір, не порушує центрування велосипеда; недолік - невелика (у порівнянні з її розміром) місткість у зв'язку з обмеженнями за шириною;
 • велочохли цільового призначення (під телефон, навігатор, планшет) - про їхнє призначення говорить їхня назва, місце кріплення - на кермо, на верхню трубу рами;
 • сумки на багажник - найбільш місткі велосипедні вантажні ємності, які зазвичай застосовуються для численного багажу велотуриста; їхній недолік - перевантажують задню вісь, порушують центрування велосипеда, за значної ваги ускладнюють рух «під гірку»; мають два різновиди:
 • сумка, що буквально укладається на багажник;
 • спарені дві сумки, розкладені на боки багажника, так звані «штани».

Далеко не завжди вся ця різноманітність велосумок застосовується разом, у комплексі. Здебільшого одна – дві. Але якщо таке трапляється (зазвичай у велотуристів, найбільших велосипедних «вантажовозів»), то велосипед стає схожим на навантаженого верблюда!

Вибір велосумкивелосумки

Основну увагу варто звернути на міцність швів, товщину ниток, міцність матеріалів, застібок. Для велосипедної сумки вимоги до міцності підвищені. Більше міцного брезенту, брезентових та шкіряних ремінців, менше застібок «блискавок» та «липучок». Пам'ятайте, що ви не застраховані від падіння з велосипеда, справа життєва. Але буде дуже неприємно, якщо при падінні ваші велосумки розлізуться, а їхній вміст вивалиться на дорогу. І що ж тоді робити? Те саме стосується і системи кріплення сумки на раму велосипеда. Слід уникати «липучок», термін життя яких недовгий, віддаючи перевагу брезентовим та шкіряним ременям, пластиковим хомутам.

Сумки для велосипеда у магазині «Веломісто»

Ми б не були спеціалізованим веломагазином, якби не змогли запропонувати своїм клієнтам цей різновид велоаксесуарів. У нас ви можете купити сумку для велосипеда (велосумку) тільки справжньої «велосипедної» якості, і водночас за дуже помірною ціною. Всі види сумок (на кермо, підсідельні, нарамні, на багажник) представлені в нашому асортименті. А також схожі за призначенням вироби - велорюкзаки, велочохли. У нашому магазині ви знайдете те, що вам потрібно. Купуючи велосумки, наш клієнт може розраховувати на фірмові умови:

 • гарні знижки для групових та серійних покупок;
 • розтермінування платежів;
 • бонуси для постійних клієнтів;
 • і звичайно ж – подарунки кожному покупцю!
Вгору