Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Крила на велосипед (щитки, болотники)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щитки на велосипед: необхідність та окраса

Є два міркування, чому крила на велосипед (вони ж колісні, брудозахисні щитки, бризговики) перетворилися з утилітарної комплектуючої практично на самостійний велосипедний аксесуар. По-перше, вони реально дуже часто виходять з ладу (насамперед ламаються і гнуться при падіннях, ударах тощо). А по-друге, з їхньою допомогою найпростіше, дешево і швидко надавати дизайну бажані риси, індивідуалізувати його екстер'єр відповідно до власних уподобань.

Щитки на велосипед мають чітке практичне призначення — захист велосипедиста та рами велосипеда від піску, каміння, бризок рідкого бруду, що вилітають з-під коліс під час руху. Але їхнє місце в дизайні байка так само важко переоцінити.

крила на велосипедВелоіндустрія вловила прагнення захоплених шанувальників активного способу життя (велотуризм, велофітнес, велофрістайл), а також вело любителів-фетишистів «конструювати» свої байки «під себе». І з задоволенням підіграє цьому. Україна з її ринком цілком відповідають загальним тенденціям. Сьогодні легко зустріти у продажу спеціалізовані велосипеди (гірські, туринги, фетбайки, гібриди, шосери), які не комплектуються колісними щитками. З натяком, що власник додатково їх купить сам, які йому заманеться. Точніше із тих, які йому запропонує виробник. Утилітарні ж велосипеди (дорожні, сітібайки, круїзери), власники яких спокійніше ставляться до свого велотранспорту і менш схильні до «самодіяльності», зазвичай спочатку вже комплектуються такими щитками.

У торговельній мережі крила на велосипед можна придбати:

  • комплектом (переднє та заднє разом, плюс кріплення);
  • кожне крило на велосипед (переднє чи заднє) окремо.

Крила різні потрібні, крила всякі важливі.

У велоіндустрії велосипедисти поділені на дві категорії: велоентузіасти з велофетишистами проти утилітарників (які використовують велик для катання та роботи). Виходячи з цього, для першої категорії пропонуються велосипедні крила для велосипеда швидкознімні, з різноманітним яскравим дизайном, для другої — болтами, якими вони прикручуються, одноманітні й нудні.

За конструкцією, вони зводяться до різновидів:

  • повнорозмірні з бічними розпірками, болтовим кріпленням у трьох точках (в раму та дропаути);
  • повнорозмірні з бічними розпірками, швидкознімним кріпленням у двох точках (на дропаути);
  • короткі з болтовим кріпленням у вилку (передню та задню);
  • короткі швидкознімні з кріпленням в одній точці (на підсідельний штир і на т.зв. горилу передньої вилки).

Можуть бути виготовлені з:

  • тонколистового залізного прокату;
  • алюмінію;
  • пластику та армованої гуми;
  • полікарбонату (вуглепластика) - на професійних спортивних та дорогих моделях.

Розмірність захисних щитків відповідає розміру встановлених на велосипед коліс.

Повнорозмірні щитки зазвичай будуть однорозмірними. Виготовляються для встановлення з 20, 24, 26, 28 та 29 дюймовими колесами. Позначаються такою ж розмірністю (26″ крила, 28″ крила тощо).

Короткі, особливо швидкознімні крила на велосипед в цьому відношенні більш щадні. У зв'язку з особливостями регульованого кріплення вони можуть підходити для встановлення з колесами відразу двох-трьох розмірів. Наприклад, щитки для 20"- 26" коліс, для 26"- 28" та ін.

Повнорозмірні болотники на велосипед: плюси та мінусищитки на велосипед

Найбільш повно виконують свою брудо-захисну функцію. Закривають від 0,5 до 0,25 кола колеса, практично перекриваючи всі небезпечні напрямки поширення бризок на будь-яких швидкостях руху велосипеда.

Рідко розбовтуються, переважно надійно зберігають задане положення.

Через невеликий люз між щитком і покришкою колеса, в цей люз може набиватися в'язкий бруд (ґрунт). Тому по бездоріжжю, поганій ґрунтовій дорозі з ними їздити небажано.

Вважається, що додають велосипеду зайву вагу, знижують його аеродинамічну якість. Але це скоріше з області міфів. Для утилітарних (сітібайки, дорожні, круїзери) та спеціалізованих (туринги, гібриди) велосипедів незначне збільшення ваги з аеродинамічним опором не надають помітного практичного значення. А на шосерах вони виготовляються надлегкими (з вуглепластику) та встановлюються близько до колеса, мінімізуючи погіршення аеродинаміки.

Короткі швидкознімні щитки для велосипеда: плюси та мінуси

Такі колісні щитки встановлюються, зазвичай, на гірських МТБ.

Вони ніколи не заб'ються брудом, тому що їхній люз з колесом досягає 10-20 см.

Захищають від бруду лише критичні ділянки тіла – спину, п'яту точку (задній), обличчя, груди (передній). Будьте готові, що з такими щитками ноги байкера, а також супутник або суперник, що близько під'їхав ззаду, будуть всі в бризках бруду.

При падіннях практично не гнуться, але ламаються. Зламаний щиток легко зняти, щоб їхати далі без нього.

Схильні до розбовтування на єдиному вузлі кріплення, і можуть заважати руху. Але це знову ж таки легко усувається підтягуванням кріплення або їхнім зняттям.

Зважаючи на не надто високі захисні якості таких щитків, і їхню здатність перетворюватися на тягар, багато власників гірських велосипедів вважають за краще їх взагалі не встановлювати.

Вибираючи крила для свого велосипеда…крила для велосипеда

Якщо ви стурбовані в першу чергу чистотою свого одягу разом з рамою велосипеда - не сумнівайтеся й одразу беріть повнорозмірні щитки, на триточковому болтовому або двоточковому швидкознімному кріпленні.

Якщо ж ви власник гірського байка (фетбайка, гібрида), і віддаєте перевагу тому, щоб при їзді бездоріжжям хоча б спина з обличчям не була закидана мокрим брудом, то зверніть увагу на надійність їхнього кріплення, можливість затягування гайок (барашків) з великим моментом. Інакше захисний щиток, що розбовтався в дорозі, стане вам не захистом, а перешкодою.

Зрозуміло, не помиліться з розмірністю крил. Наприклад, якщо у вас на велосипеді колеса 26 дюймів, брати щитки на 28 дюймові колеса буде нерозумно. Якщо навіть вони і підійдуть по кріпленню, то виглядатимуть явно безглуздо.

А в іншому – матеріал виготовлення, форма, дизайн, особливості кріплення – питання вашого смаку.

Купити щитки на велосипед у магазині «Веломіcто»

Для будь-якого велолюбителя в Україні, у якого виникла потреба купити крила на велосипед, на заміну зламаного або для вдосконалення дизайну, інтернет-магазин «Веломіcто» стане справжньою знахідкою. Адже ми є спеціалізованим магазином велосипедів та аксесуарів. Усі потреби велосипедистів для нас близькі та знайомі.

Відвідувачі нашого магазину знайдуть у ньому ретельно підібрану лінійку колісних щитків для всіх основних типів велосипедів, з незмінно високою якістю та одночасно прийнятною ціною. Обізнані люди одразу оцінять функціональність, якість, ціну нашого товару, зможуть купити щитки на велосипед зі значною для себе вигодою.

Всі етапи покупки - огляд, вибір, оплата, доставка товару - здійснюються у нашому магазині з максимальною зручністю для покупця, враховуючи його інтереси та права. "Веломісто" - надійний компаньйон для велосипедистів усієї країни!


🚲 Топ найпопулярніших крил на велосипед?

🚲 Які є бюджетні коплекти крил на велосипед?

🚲 Які найпопулярніші бренди якісних та надійних велосипедних крил?

Спеціалісти Веломісто надають таким брендам: Zefal, SKS, KLS, SIMPLA.

🚲 Де купити крила для велосипеда?

В інтернет-магазині Веломісто представлений великий велосипедних крил, оформити покупку можна онлайн.


Ціна популярних марок крил для велосипедів

Бренди крил для велосипедів  Ціна від
Крила Zefal 162 грн
Крила SKS 268 грн
Крила SIMPLA

153 грн

Крила KLS 435 грн
Крила XLC 372 грн
Вгору