Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Велосипеди Winora

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Winora: велосипеди з історією 

Компанія Winora є одним із найстаріших європейських велосипедних брендів. Її історія почалася на початку минулого століття, коли Енгельберт Вінер створив компанію з виробництва велосипедів у Швайнфурті (Німеччина). Здебільшого фірма виробляла велосипеди на індивідуальне замовлення для заможних громадян. У 1918 році молода компанія переходить до серійного виробництва велосипедів.

winora велосипедВже в післявоєнний час у 1963 році в Швайнфурті будується завод з конвеєрним збиранням велосипедів. А 1980 року під час нафтової кризи, коли попит на велосипеди підскочив, у Швайнфурті будується ще один завод. Зараз компанія входить до голландського консорціуму Accell Group разом з іншими відомими європейськими виробниками велосипедів.

Цікавий факт! Правнучка Енгельберта Вінера Сусанна Пуелло започаткувала дочірню компанію Haibike. Згодом вона оформилася в окремий бренд, спортивна слава якого гримить у всій Європі.

Бренд Winora та його переваги

Якщо ви ще думаєте над тим, який велосипед купити, то погляньте на байки Winora. Вони мають всі якості, якими повинен мати хороший байк.

Висока якість

Всім нам добре відома німецька педантичність. Так що не дивно, що вони дуже серйозно підходять до контролю якості продукції, що випускається. Кожна нова партія велосипедів перевіряється на наявність браку, а випадково обрані екземпляри проходять стрес-тести. Водночас ці тести різні для різних модельних лінійок, і залежать від експлуатаційного призначення байка. Так, спортивні МТВ-байки проходять перевірку на спортивних трасах, на яких проводять змагання. Тож у надійності продукції Winora сумніватися не доводиться.

Широкий асортимент

Сьогодні компанія займається виробництвом найрізноманітніших моделей та типів байків. Електровелосипеди, МТВ-велосипеди, міські та дитячі - все це робить Вінора.

Доступна ціна

На відміну від багатьох інших європейських брендів, ціни на велосипед від Вінор не змусять вас хапатися за серце і підраховувати в розумі через скільки років ви зможете виплатити кредит. Водночас незалежно від того, якому байку ви віддасте перевагу з професійної лінійки або початкового рівня, якість збірки та компонентів буде однаково гарною.

Вгору