Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Бренди велосипедів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цікаво про велосипедні бренди

Потрапивши на сторінку інтернет-магазину, ви напевно будете розгублені. Величезне розмаїття кольорів, форм та моделей змусить почуватися не у своїй тарілці. Адже серед цієї різноманітності хотілося б знайти найкращий варіант, що поєднує в собі прийнятну ціну та високу якість. І ось тут багато хто проводить аналогію з автомобілями, вибираючи велосипед відповідно до його марки. Тому зараз ми поговоримо про те, чи доцільний цей підхід і якщо так, то які виробники заслуговують на довіру.

Чи варто вибирати велосипед з огляду на виробника?

бренди велосипедів купити

Це цікаве питання. З одного боку виробники велосипедів мають значення, з іншого їхня вага не настільки велика як в автомобільному світі. При цьому чим нижча ціна велосипеда, тим менш важливим є його виробник. Наприклад, бюджетні байки від різних виробників мало чим відрізнятимуться один від одного. Якість основних вузлів (рама, колеса, шатуни, втулки тощо) буде однаковою, єдина відмінність буде в геометрії рами та навісному устаткуванні (перемикачі швидкостей, монетки, гальма тощо).

При зростанні ціни відмінності можуть збільшуватися, але здебільшого вони стосуються саме рами, її аеродинаміки, геометрії, ваги, міцності та зручності.

Цікавий факт! Ви знали, що велосипеди від різних виробників можуть виготовлятися на одному заводі? Як не дивно, але це так. Наприклад, велосипеди переможців Тур де Франс-2008 були виготовлені на одному заводі, хоч і належать різним виробникам. І це моделі, що використовуються у професійному велоспорті. Часи, коли всі велосипедні бренди мали власне виробництво зникли. Зараз набагато вигідніше замовляти виробництво в Китаї, ніж налагоджувати та підтримувати власні фірми та заводи.

З іншого боку, ігнорувати марки не варто. Нині в Україну надходить величезна кількість байків від невідомих китайських брендів. Здебільшого виробник не стежить за якістю продукції (оскільки це роблять більш відомі бренди, наприклад, велосипеди Бергамонт), відповідно, велика ймовірність купити бракований велосипед. Він із завидною постійністю ламатиметься, а ви витрачатимете час і гроші на його ремонт. І та приваблива ціна, яка багатьох спокушає, нівелюється вкладеннями у ремонт.

Висновки

Одним словом, занадто сильно чіплятися до виробника або бренду не варто, особливо якщо це ваш перший велосипед, але і купувати велосипед, фірма якого вам не знайома, теж не варто.

Вгору