Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Гальмівні колодки на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тормозні колодки на велосипед - популярний витратний матеріал

Більшість механічних гальмівних систем засновані на використанні сили тертя, в ході якого кінетична енергія руху переходить у теплову енергію матеріалів, що труться в процесі гальмування. Велосипедні гальма – не виняток. І тому використовуються спеціальні, так звані фрикційні матеріали, які забезпечують високі показники коефіцієнта тертя і робочих температур. Водночас фрикційні матеріали зазнають механічного стирання, що порівняно швидко приводить деталі в непридатність.

Щоб продовжити загальну працездатність агрегатів, їхні деталі, що зазнають стирання, виконуються знімними та змінними. Виготовляються вони у вигляді гальмівних колодок, накладок, стрічок, барабанів, які через своє швидке зношування, є витратними матеріалами.

У ножних барабанних гальмах "синглспід" трансмісії застосований трохи відмінний механізм, коли в терті "метал по металу" беруть участь гальмівна втулка і внутрішня поверхня корпусу втулки заднього колеса, що виконує роль гальмівного барабана. У цій системі, щоб довше зберегти сталевий корпус задньої втулки в безпеці, витратним матеріалом є втулка гальма, виготовлена ​​з м'якого матеріалу, здебільшого з бронзи або латуні.

Для гальмівних систем з багатошвидкісними трансмісіями, де роль гальмівного барабана виконують металевий (сталевий, алюмінієвий) обід колеса або сталевий ротор (диск), вже застосовуються тормозні колодки на велосипед зі спеціальних фрикційних матеріалів.

Колодки на велосипедКолодки на велосипед: різновиди

За конструкцією велосипедні колодки відповідають гальмівним системам, що застосовуються.

  1. Для обідніх гальм:

  • різьбові (прикручуються) тормозні колодки на велосипед в зборі для вібрейків плюс змінні колодкові картриджі;
  • різьбові колодки в зборі для кліщових гальм плюс змінні картриджі для них.
  1. Для дискових (роторних) гальм як з механічним приводом, так і гідравліки.

Гальмівні колодки виготовляються, комплектуються, продаються та застосовуються попарно (чотири або вісім виробів у комплекті).

Як фрикційні матеріали застосовуються:

  • гума (на веложаргоні - «органіка») - найдешевший варіант, але водночас має недостатній коефіцієнт тертя (особливо проявляється на обідних гальмах при їзді по калюжах, бруду, взимку) і низьку стійкість до фрикційного стирання;
  • гумометалеві матеріали (на жаргоні — «напівметал») — мають підвищені експлуатаційні характеристики у порівнянні з «органікою», але все ж таки на обідних гальмах при їзді у важких дорожніх умовах (вода, бруд, сніг) не забезпечують необхідної гальмівної ефективності;
  • металокераміка (на жаргоні — просто «кераміка») — має відмінні експлуатаційні властивості — великий коефіцієнт тертя (навіть при вологій та брудній поверхні), висока стійкість до фрикційного стирання, забезпечує комфортну «модуляцію» (кероване дозування гальмівного зусилля), але — найдорожчий, якщо мова йде про ціни;
  • м'який метал (сплавлена ​​мідна, бронзова стружка) - має найвищий коефіцієнт тертя, гальма "схоплюють" в будь-яких умовах експлуатації, але розплатою за це стає незадовільна модуляція - гальма або "затиснуті", або відпущені, практично жодних половинчастих режимів.

Як вибрати і купити тормозні колодки на велосипед

купити колодки на велосипедСитуація на ринку велосипедів та аксесуарів до них характеризується найгострішою конкуренцією між виробниками та відсутністю серед них загальновизнаного лідера, який міг би диктувати єдині стандарти.

Це яскраво проявляється у сегменті гальмівних систем. Практично кожен серйозний виробник випускає свою унікальну конструкцію (особливо - дискових гальм). Відповідно, взаємозамінність колодок різних моделей – низька, або взагалі відсутня. Тому при виборі, мабуть, основним завданням буде виявити не оптимальний, а просто відповідні за конструкцією колодки для велосипеда.

Оптимальні експлуатаційні характеристики вам забезпечать гумометалеві та металокерамічні тормозні колодки до велосипеда. Якщо вам потрібен велосипед з миттєвою та максимально надійною реакцією гальм – знайдіть вироби з м'яко-металевим покриттям.

Гальмівні колодки на велосипед у магазині «Веломісто»

Це найбільш затребуваний витратний матеріал. Велолюбителю, який активно катається, їх треба багато, і бажано, щоб ціна не кусалася. Але у нас є хороші новини для велосипедистів – купити колодки на велосипед гарної якості, швидко та недорого вони можуть саме у нашому магазині!

Персонал інтернет-магазину велосипедів та аксесуарів «Веломісто» як ніхто інший розуміє потреби наших клієнтів — вело любителів та шанувальників активного способу життя на великах. У нас ви можете купити гальмівні колодки для велосипедів та гальмівних систем найпопулярніших виробників та найпоширеніших конструкцій, незмінно високої якості, за низькою ціною.

Ми цінуємо свою репутацію надійного помічника та партнера для вело любителів із будь-якого куточка нашої країни. Ми впевнені, що у нас ви знайдете те, що шукали. А зручність при здійсненні покупки та оперативність доставки задовольнить усі ваші очікування. Повертайтеся до нас щоразу, коли у вас виникає потреба або бажання замовити для свого колісного друга якусь запчастину, деталь або аксесуар.

Вгору