Веломісто, як спеціалізований магазин з продажу велосипедів та велотоварів, зацікавлений в співпраці з усіма, кому цікавий велорух і все, що з ним пов'язано.

Ми зацікавлені і готові запропонувати співпрацю:

 

  • ПОСТАЧАЛЬНИКАМ

Якщо Ви поставляємо товар для велосипедів та велосипедистів, хочете збільшити свої продажі, ми завжди за розширення асортименту свого магазину. Чекаємо від Вас пропозицію на електронну пошту info.velomisto@gmail.com

 

  •   ВЕЛОСПІЛЬНОТАМ (велотусовкам, велоклубам)

Ми самі є частиною велоспільноти м. Бровари, і знаємо, чим зацікавити таких, як ми. Для Вашої велоспільноти ми готові запропонуват цікаві умови на придбання велосипедів і велотоварів.  Просто напишіть нам, або зателефонуйте!:)

 

  •   ВЕЛОМЕХАНИКАМ

Ви знаєте про велосипеде все, можете зібрати і розібрати байк на гвинтики, і Вам досить часто ось такі гвинтики і потрібні? Пишіть нам, а ми зможемо зацікавить Вас цікавими цінами на велозапчастинами і інструменти.

 

  •  ВЕЛОФАНАТАМ

Якщо Ви знаєте про велосипеди все, фанатієте від велопокатушок, велотурів, любите все, що повязане з велосипедом, нам потрібні саме такі !!!! Ми шукаємо в свою команду тих, хто зможе поділитися своїм досвідом, знаннями і захопленням. Ми будемо раді бачити в нашій команді тих, хто зможе писати цікаві огляди і статті на велотематику. Пишіть нам на пошту, телефонуйте, заходьте ! :)