Хочеш купити велосипед, про який мрієш?  Чому б не скористатися однією з програм Покупки на виплат, які ми пропонуємо нашим клієнтам? 

 

Ми працюємо з декількома банками-партнерами та зможемо підібрати найбільш вигідну для тебе програму на виплат (оплату частинами)  або програму кредитування.

 

 

 

 З программами Оплата частинами від Приватбанк та Покупка частинами від Мононбанк більшість вже знайома. Інформація про к-ть місяців розтермінування платежу за даними програмами вказана в карточці товару на сайті. Для того, щоб скористатися цими програмами На виплат, достатньо вибрати "купити в кредит" та слідувать подальшим інструкціям на сайті.

 

 

Що потрібно зробити, щоб купити велосипед на виплат ?

 

  1. Підбери велосипед  або інший товар, який хочеш купити на виплат;
  2. Уточни  у менеджера, чи є на даний товар  спеціальні умови покупки на виплат, відмінні від тих, що вказані на сторінці товару.

Інформація про к-ть місяців розтермінування за програмами Оплата частинами від Приватбанк  та Покупка частинами від Монобанк зазвичай зазначені на сторінці товару. За програмами інших банків стандартно ми можемо запропонувати розтермінування без переплат на термін 4-5 місяців. Проте у нас в асортименті завжди є велосипеди, які можна взяти на виплат на 6, 9 та навіть 12 місяців. Просто зателефонуй нашому менеджеру та запитай чи можемо ми збільшити по обраному товару к-ть місяців розтермінування. 

Якщо ж термін, який ми можемо запропонувати досить малий, то ми завжди зможемо підібрати програму кредитування на срок до 24 місяців.

  1. Разом з менеджером нашого магазину визначись з найбільш вигідною програмою на виплат та банком-партнером. 
  2.  Якщо ти зупинив свій вибір на програмах Оплата частинами від Приватбанк або Покупка частинами від Монобанк, оформлення займе декілька хвилин і видача кредиту проходить дистанційно без відвідування відділення банку. Все що потрібно, це слідувать інструкціям, які з'являться після вибору кнопки "купить в кредит". 
  3. Якщо ти вибрав одну з програм на виплат від ОТП , повідом менеджеру к-ть місяців, свої контактні дані (П.І.Б., номер телефону, інн та електронну адресу) та очікуй дзвінок від співробітника банку.  Процедура та швидкість оформлення кредиту залежить від обраної програми та банка-партнера. Зазвичай оформлення триває  не більше, ніж  1-2 робочих дні. 

 

Купити велосипед на виплат  або  в кредит можливо як в нашому веломагазині Веломісто в м. Бровари, так і на нашому сайті.

                                                     Ми працюємо з клієнтами по всій Україні.

 

                 Приходь! Телефонуй! Купляй велосипед на виплат без переплат!  Катай зараз, плати потім!