Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Антипрокольні рідини та герметики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Антипрокольні рідини та герметики - порятунок велосипедистам

антипрокольна рідина для велосипедаПроколи камер та покришок – кара божа для велосипедистів. Немає для них частішої причини аварійних поломок велосипеда, ніж ця. Особливо страждають любителі «позашляхового» катання — «ловлять» цвяхи, дріт, колючки.

Як вони виходять зі становища? Возять із собою запасні камери, ремкомплекти — клей, латки... А потім сидять на узбіччі та бортують колеса, міняють камери, клеять їх, втрачаючи щонайменше 0,5-1 годину часу поїздки.

Чи є вихід? Сучасна автохімія стверджує, що є. Називається він – антипрокольна рідина для велосипеда, або герметик для камер. Тепер проколи камер та покришок само заклеюються автоматично, без участі велосипедиста. Йому залишається лише насолоджуватися безперервною велопоїздкою, а після її завершення — порахувати кількість проколів, і порадіти ефективності Антипроколу та своїй інтуїції, що дозволила їм скористатися.

Що таке антипрокольні рідини?

Антипрокольна рідина – це рідкий герметик складно структурного складу. Призначений для використання як з велосипедними камерами, так і з безкамерними покришками. Реалізується в ємностях різного об’єму, існує в «автомобільному» та «велосипедному» варіантах. Втім, "автомобільний" варіант цілком може застосовуватись і для велосипедних коліс.

У її складі, як стверджують виробники, є високоміцні карбонові волокна, які міцніші за сталь, і полімерні компоненти, які у тому числі використовуються у виготовленні армійських бронежилетів.

Заливається всередину камери (безкамерки) під тиском через золотниковий вузол, згідно з зазначеним дозуванням (рекомендується 60-75 грам на колесо). Усередині камери продовжує перебувати у рідкому стані. У русі відцентровою силою рівномірно розподіляється по внутрішній поверхні камери (безкамерної покришки).

Принцип дії

Для ефективної дії Антипроколу колесо повинне обертатися, тим самим доставляючи відцентровою силою його склад до місця проколу. Під впливом сильного потоку повітря, що виходить із камери через прокол, склад затягується в отвір. Міцні волокна відразу «забивають» отвір щільним корком, а рідкі компоненти проникають між волокнами, і окисляючись киснем повітря, згущуються, ущільнюючи волокнистий корок, роблячи його повністю герметичним. Весь процес займає менше секунди. Велосипедист не завжди здатний навіть помітити час та місце невеликого проколу. Після порівняно великого порізу, можливо, доведеться зупинитися та відновити тиск (докачати) повітря у шині.

Антипрокольний герметик вимогливий до тиску повітря в шинах, що має бути не менше 3 атм.

Феноменальні властивості

Досягнення автохімії справді вражають. Антипрокольна рідина не токсична, негорюча, водорозчинна, містить антикорозійні присадки (для захисту обода колеса) і здатна:герметик для камер

  • закладати проколи велокамери та «безкамерки» миттєво, протягом секунд;
  • ефективно боротися з проколами площею до 3 кв.мм (а це вже досить великий розмір, більшість із них має розміри голкового уколу);
  • підтримувати до 2-5 дозаправок за час експлуатації камери (покришки).

Герметик у шині залишається у працездатному стані (не висихає, не застигає, не замерзає) протягом двох років; за цей час деякі велолюбителі змінюють кілька клеєних-переклеєних камер, таким чином використання герметика є економічно надзвичайно виправданим.

Поради щодо вибору

Купуючи для велосипеда антипрокольну рідину, вибирайте тільки продукцію відомих марок, які вже зарекомендували себе на практиці. Погугліть на велофорумах, попитайте досвідчених велосипедистів. Нехай це буде дорожчим, але тільки так можна гарантувати її якість. Це той випадок, коли як ніколи актуальними є слова казки «а чи не ганявся б ти піп за дешевизною...»

Для визначення ємності антипрокольної рідини, яку необхідно купити, проведіть нескладні розрахунки: кількість камер (покришок), в які вам необхідно заправити по 60 - 75 г плюс на кожну з них по три-п'ять дозаправок по 30 - 40 г. Підсумуйте та отримайте зразковий обсяг банки, яку необхідно придбати.

Антипрокольні герметики у магазині «Веломісто»

Ми знаємо і розуміємо потреби та сподівання затятих велолюбителів. Спеціально для них ми підготували у своєму асортименті відмінний вибір антипрокольних рідин лише найвищої якості, за цілком демократичними цінами.

Ми цінуємо свій авторитет та довіру наших клієнтів і не торгуємо низькоякісними підробками. У нас ви знайдете лише оригінальну якісну велохімію від відомих виробників.

Купуйте Антипрокол у магазині «Веломісто», їздіть довго та безаварійно. Ні цвяха вам, ні жезла!

Вгору