Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Електровелосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як купити електровелосипед в Україні

електровелосипедиЕлектровелосипеди стрімко увірвалися в наше життя, а їхня пропозиція — на ринок. Але як часто буває, поява нового супроводжується незнанням, нерозумінням, міфами та домислами. Постараємось у міру можливостей розвіяти цей туман.

Електричний велосипед, він також пауербайк, електробайк - це велосипед з електросиловим приводом, який повністю або частково забезпечує його рух. Мабуть, найменший, але цілком повноцінний різновид електротранспорту.

Чи є електробайки окремим різновидом?

Скоріше за все ні. Вони так і не сформували свою власну унікальну функцію, яка була б властива саме для них. Вони легко доповнюють функції традиційних типів велосипедів, надаючи їм обмежені самохідні якості, які роблять їх схожими зі скутером.

І це підтверджує ринок. На ньому ви знайдете електровелики:

 • на базі турера та дорожнього велосипеда;
 • на базі гірського байка, як хардтейла, так і двопідвісу;
 • сітібайки з електроприводом, у тому числі їх складні версії;
 • електричні варіанти шоссерів та гібридів.

Дещо окремо стоїть триколісний вантажний електровелосипед, який виконує завданні схожі з тими, з якими добре впорається вантажний моторолер. За своїм функціоналом він оптимально підійде для мешканців передмістя або міської приватної забудови, які не мають проблем із паркуванням у дворі власного будинку. Але яким порівняно далеко діставатися до великих міських центрів торгівлі (ринків, супермаркетів), щоб доставити невелику партію своєї присадибної продукції або зробити досить об'ємні закупівлі для своїх потреб.

Електровелосипед, зроблений із звичайного

Схожість електроприводного велобайка з класичними типами велосипедів лише підтверджує той факт, що його можна легко переробити зі звичайного. Для цього призначені так звані конверсійні комплекти, які включають:

 • мотор колесо;
 • акумуляторну батарею;
 • електронний контролер із необхідними дротами.

Конверсійний комплект строго за інструкцією монтується на звичайний велосипед, й вуаля!, легким рухом умілих рук він перетворюється на бажаний електро рухомий транспортний засіб!

Конструктивні особливості електробайка

За своєю суттю параметри електровелосипедів визначаються:

 • потужністю електромотора та місцем його встановлення;
 • типом, ємністю акумулятора та місцем його монтажу.

Крім того, робота електросилової установки організується та управляється електронним контролером (вело комп'ютером), за допомогою якого визначаються режими роботи та поточний стан усієї системи.

Електричні двигуни

Залежно від потужності, що генерується, бувають:

 • малопотужними (250 - 350 Вт, і навіть 180 Вт): характеризуються невеликою максимальною швидкістю (20 - 25 км/год) і слабкою тягою (під більш-менш пристойну гірку доведеться допомагати педалями);
 • середньої потужності (близько 500 Вт): забезпечать достатню динаміку та підйом під гірку, за відсутності значного перевантаження;
 • підвищеної потужності (від 800 - 1000 Вт й аж до 1500 Вт і більше): показують відмінні динамічні (швидкість до 50 км/год і більше) та тягові якості. За своїми характеристиками наближаються до 50 кубових скутерів.

Можливе місце встановлення електродвигуна:

 • мотор - колесо, яке встановлюється в передню вилку - найбільш технічно простий варіант виконання, але через слабку навантаженість переднього колеса, можливі його пробуксовки;
 • мотор – колесо, встановлене ззаду - забезпечує хорошу тягу, але більш технічно складне у виконанні, вимагає пару електродвигуна з обгінною муфтою, а іноді і з планетарною втулкою;
 • електромотор, навішений над або під кареточним вузлом, або в нього інтегрований - технічно складніші варіанти, зазвичай реалізовані на заводських моделях (не конверсійними комплектами), але забезпечують найкращу надійність та ефективність електросилової установки.

Акумуляторні батареї

Характерні типи акумуляторів, що встановлюються:

 • свинцево-кислотні (SLA) - встановлюються на дешевих моделях, характеризуються великою вагою та габаритами, недостатньою живучістю (300 - 500 циклів заряд/розряд), значним часом зарядки (6 - 8 годин) та небезпечністю (існує ризик розливу соляної кислоти);
 • літій - іонні (Li-on) - більш компактні, мають прийнятну ємність і живучість (500 - 1000 циклів заряд/розряд); порівняно довго заряджаються (4 - 6 годин), мають ризик займання при заряді (розряді) великими струмами;
 • варіації на тему літій - іонних АКБ - LiFePO4 та LiNiCoMnO2 (Li-Pol) - мають підвищену живучість (1000 - 1500 (до 2000) циклів заряд/розряд), великою відносною ємністю і високою швидкістю заряду (до декількох десятків хвилин); можуть спалахувати при перезаряді або у разі механічного пошкодження.

Можливе місце встановлення АКБ:

 • ззаду на місці багажника - варіант, що порушує розважування електробайка, надмірно навантажуючи його заднє колесо;
 • на середині рами поблизу загального центру маси, що забезпечує кращу рівновагу системи.

Електронні контролери (велокомп'ютери)

електробайкЗабезпечують контроль та управління складовими системи, а також індикацію їхнього стану. Можуть реалізовувати функції (залежно від моделі):

 • перемикання робочих режимів (повний електропривід, часткова допомога кручення педалей (PAS, pedal assistant), електропривід вимкнено);
 • регулювання робочої потужності електродвигуна;
 • круїз - контроль (підтримання заданої швидкості руху);
 • реверс (задній хід);
 • контроль та індикація заряду батареї;
 • рекуперація енергії при гальмуванні;
 • управління освітлювальними, світлосигнальними пристроями тощо.

Робоча напруга електрообладнання

24-х вольтова система зазвичай відповідає малопотужному двигуну 180 - 250 Вт.

Системи 36 В - на них побудовані електро велосипеди середньої потужності (від 350 до 500 Вт).

48 В і 60 В системи - для е-байків середньої та великої потужності (від 500 - 800 Вт до 1000 - 1500 Вт і більше).

Навіщо потрібні?

Електровелосипед з'явився на запит тих користувачів, які:

 • фізично непідготовлені, щоб довго і наполегливо крутити педалі звичайного велика;
 • технічно не підготовлені, щоб нюхати бензин і возитися з обслуговуванням скутера;
 • мають проблеми у міських умовах з паркуванням скутера вдома та на роботі.

Електросилова установка, додатково встановлена ​​на звичайний велик, істотно його обтяжує (до 30 кг), але не критично. Можливість затягнути його сходами або ліфтом на верхні поверхи багатоквартирного будинку залишається, особливо, якщо це складна модель.

З шосейними перегонами, екстремальною, позашляховою та туристичною їздою на електричному велосипеді доведеться назавжди розпрощатися, незалежно від того, на який базовий велосипед було встановлено електросиловий комплект. І тому він придбав низку істотних недоліків:

 • істотно зросла вага;
 • виник ризик пошкодження електротехнічного обладнання при падіннях, зустрічах з гілками дерев та іншими несподіванками;
 • з появою електротехнічної системи різко знизилася волого- та водостійкість;
 • слабка автономність, залежність від наявності близької розетки електромережі.

Електровелосипед, у будь-якому виконанні, стає назавжди прив'язаним до міського асфальту та близької електричної розетки. Просто покататися бездоріжжям на ньому звичайно можна, але — недалеко і не довго. Це, за великим рахунком, екологічний, спрощений та полегшений замінник бензинового скутера. Досі має педалі тільки через недосконалість сучасних масових акумуляторів.

Але і як для сітібайка він також має суттєві обмеження. Через відносну дорожнечу і слабкий протиугінний захист його вже шкода просто так залишити на вулиці і піти у своїх справах. Він більш вимогливий до наявності місця та умов паркування.

Що він може, а що ні?

Виробники вказують середній пробіг на одній зарядці 25 – 60 км (і навіть 100, 200 км), максимальну швидкість – 25 – 50 км/год, вантажопідйомність – 100 – 150 кг. Ну ... вони трохи лукавлять. Реалії відрізняються відсотків на 30 - 50 від зазначених цифр у менший бік. Вони схильні вказувати параметри для ідеальних умов — рівна дорога, безперервна їзда без зупинок та гальмування, відсутність підйомів, зустрічного вітру, повністю заряджена АКБ, мінімальна вага водія... І навіть трохи перебільшують.

Насправді слабкий (250 Вт) електроприводний велодевайс навряд чи дотягне до вершини затяжної гірки без допомоги педалей, а повного заряду АКБ у міському циклі ледь вистачить на половину відстані від заявленого.

Плюси електричного велосипеда

електровеликЕлектровелосипеди впевнено йдуть стопами скутерів, наступаючи їм на п'яти. Поступаючись скутерам у потужності та дальності пробігу, вони їх перевершують:

 • у екологічній та пожежній безпеці (відсутні бензин та його випаровування, моторне мастило);
 • значно менші за ваго-габаритними параметрами.

Але крім цього, вони мають ще одну дуже важливу соціальну перевагу. Для управління ними не потрібні адміністративні дозволи (права на водіння, реєстрація в органах ДАІ та страховка). Тоді як навіть для 50-ти кубового скутера все це необхідно.

Як вибирати?

Електровелосипед - це електрифікована версія звичайного мотоцикла. Тому необхідно визначитися, які початкові велосипедні якості вам потрібні — позашляховість чи накатистість, вантажопідйомність, чи, можливо, компактність.

Якщо у вас вже є велосипед, і ви хотіли б просто отримати його електроприводну версію, варто задуматися про придбання конверсійного комплекту. Це по грошах виявиться набагато дешевшим рішенням, ніж купівля  заводського е-байка.

Крім традиційних велосипедних вимог - відповідності ростовки, зручності посадки, кадансу, відповідності тягових характеристик, надійності гальм, необхідно розуміти значення параметрів пропонованої електросилової частини, поясненням яких і було присвячено цю статтю.

Електровелосипед - вже досить складна та технологічна система. Для неї проблематично отримати за невеликі гроші прийнятну якість. Можна заощадити на функціоналі електронного контролера, але вже не варто економити на АКБ. Та й вибирати відверто слабкі агрегати, якщо ви міцний чоловік 80 - 100 кг ваги, теж не варто.

Електричні велосипеди купити в інтернет-магазині «Веломісто»

Електробайк стрімко набирають популярності та завойовують ринок України. Їхня різноманітність велика, а ціни на електровелосипеди починаються від кількох тисяч і досягають ста тисяч грн і більше. Де можна електровелосипед купити (або електровелосипед, електровелик) та яка на  електровелосипед ціна — такі питання все частіше ставлять собі активні люди з Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя, Полтави, Миколаєва, та всієї території України! На щастя, завдяки інтернету, продаж електровелосипедів однаково доступний як у Києві, так і всій Україні.

Інтернет-магазин «Веломісто» має у продажу великий вибір електровелосипедів (е-велосипедів) та обладнання до них, таких як мотор-колеса, акумулятори, електронні контролери тощо.

«Веломісто» цінує свою репутацію, тому ретельно ставиться до питань:

 • максимальної зручності при виборі, замовленні та оплаті товару клієнтом;
 • дотримання заявленої комплектації товару;
 • своєчасності його доставки у декларовані терміни;
 • дотримання прав споживачів, які закріплені за ними законодавством України.

🚲 Топ найпопулярніших електровелосипедів на Веломісто?

🚲 Які основні переваги електровелосипедів?

Електровелосипеди надають декілька переваг: Допоміжний режим педалювання полегшує подолання великих відстаней. Можливість їздити тільки на електродвигуні зекономить сили виснажливих поїздок. Швидкість та ефективність дозволяють швидко подолати відстань з меншими фізичними зусиллями. Електровелосипеди є екологічною альтернативою, зменшуючи викиди газів. Підтримують фізичне здоров'я, дозволяючи вибирати режим тренування. Ефективні в міській комутації, зменшуючи час подорожі. Економічні в експлуатації, сприяючи заощадженню грошей.

🚲 Де купити електробайк?

В інтернет-магазині Веломісто представлений великий вибір електровелосипедів, оформити покупку можна онлайн.


Ціна популярних марок електровелосипедів

Електровелосипеди Ціна від
🚴⚡ Електровелосипеди Formula 30 138 грн
🚴⚡ Електровелосипеди Haibike 89 205 грн
🚴⚡ Електровелосипеди Dorozhnik

29 969 грн

🚴⚡ Електровелосипеди Marin 89 960 грн
Вгору