Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Вт-Птн: 10:00–19:00

Сб.-Нд.: 10:00–16:00

0
Мій кошик

Грипси на велосипед

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ріжки на велосипед - властивості та особливості вибору

Після того, як розвинена велосипедна культура увірвалася до нас з Європи в широко відчинені двері, Україна освоїла багато до цього незнайомих велосипедних термінів. Тепер звичайна велоручка звучить для нас гордо — велосипедний грипс! Але з новим терміном з'явилася і нова різноманітність його якості. Коли ми ставимо собі за мету купити велосипедні ручки — грипси для керма на свій велосипед, цікавимося, яка їхня ціна, добре б розуміти споживчі властивості тих варіантів, які пропонує нам ринок.

Маленька, але дуже відповідальна велодетальРіжки на велосипед

Велоручки для утримання долонями велоруля або грипси — невеликі, прості, але дуже відповідальні деталі велосипеда.

Вони відповідають за:

 • надійність (стійкість) хвату керма долонями без вислизання, у тому числі в умовах запотівання, зволоження їх атмосферною вологою (дощ, туман);
 • терморегуляцію долонь, їхній захист від контакту з металом труби керма, що має високу теплопровідність (захист від переохолодження, перегрівання);
 • амортизацію найдрібніших вібрацій, що пропускаються передньою вилкою.

За своїм формфактором грипси бувають:

 • циліндричні ручки - найпоширеніший тип; вони дешеві у виготовленні та реалізації, але забезпечують не найзручніший і не надто комфортний хват долонями за кермо;
 • анатомічні - при правильному підборі за розміром долоні, забезпечують зручний і комфортний хват, але за ціною будуть дорожчі за циліндричні.

Вони мають маленьке доповнення - заглушки (пробки) на кінцівці кермової труби, які:

 • запобігають від сповзання грипсів вздовж керма;
 • захищають порожнину кермової труби від попадання бруду та вологи;
 • захищають людей та навколишні предмети, особливо ЛКП автомобілів, від важких пошкоджень гострими краями незахищеної кермової труби.

Матеріал виготовлення та властивості

Основні властивості ручок-грипс визначаються матеріалом виготовлення:ріжки на велосипед

 1. Класичні гумові – нормальний універсальний варіант, але не більше. Їхні плюси — дешевизна, велика різноманітність на ринку, хороша стійкість до порізів, розривів. Амортизаційні властивості - помірні. Вага - прийнятна. Мінуси: можуть (відразу або з часом) прокручуватися на кермі; у дощ, туман, сильну спеку долоня ковзає по їх поверхні.
 2. Гумові фіксовані, із замками lock-on або іншого зразка. Плюси - надійно захищені від провертання, стійки до порізів, розривів, їхня пропозиція на ринку також різноманітна. Мінуси - значна вага, ковзання вологої долоні по поверхні, погані амортизаційні властивості.
 3. Поролонові. Показують відмінні експлуатаційні властивості: дуже легкі, чудово амортизують долоню, мають відмінну термоізоляцію, стійкість від мокрого ковзання. Щоправда, можуть згодом прокручуватися на кермі. Їхній напевно єдиний, але істотний мінус - мала довговічність, схильність до порізів і розривів.
 4. Силіконові. Ще один зразок із гарними експлуатаційними властивостями. Також мають прекрасні амортизуючі властивості, надійне зчеплення з вологою долонею, високу термоізоляцію. Але як недоліки - недостатньо міцні проти порізів і розривів, досить дорогі, пропозиція на ринку обмежена.

Особливості вибору

Грипси – відповідальна, але відносно маленька та недорога деталь велика. Тому з нею можливі навіть бажані експерименти. Спробуйте кілька варіантів - за матеріалом виготовлення або формфактором. Якийсь один з них обов'язково підійде до вашої анатомії, вашого розуміння комфорту та зручності велосипедної їзди, а також до вашого велосипеда.

Грипси на велоруль у магазині «Веломісто»

Завдяки інтернет-формату торгівлі, наш спеціалізований велосипедний магазин може запропонувати купити грипси на всій території України, будь-якому велосипедисту з найменшого провінційного населеного пункту країни. І водночас він отримає вподобаний товар за низькими «інтернетними» цінами, які суттєво нижчі, ніж у роздрібних магазинах для мешканця столичного Києва чи великого обласного центру. До того ж завдяки агресивній ціновій політиці ціни на велотовари у нас навіть нижчі, ніж у наших конкурентів в інтернеті.

Не соромтеся, що ви не можете помацати товар руками. Наші досвідчені спеціалісти гарантують якість товарів своїм покупцям. Тому що дбайливе ставлення до довіри клієнтів — головний принцип успіху бізнесу в інтернеті та корпоративний принцип колективу нашого магазину!

Вгору