Рейтинг велосипедних брендівТОП велосипедних брендів - список кращих виробників, що заслужили повагу на ринку і пропонують товар високої якості. У цей список входять такі компанії, як Merida, Scott, Trek, Bianchi, Giant, Ghost, Bergamont і інші. Розглянемо, як формується рейтинг велосипедних брендів, чи має значення назва компанії, і які виробники випускають кращі гірські, міські або універсальні велосипеди.

Чи має значення бренд велосипеда

При покупці двоколісного транспорту багато хто не звертають уваги на назву компанії, а орієнтуються тільки на тип, характеристики і ціну виробу. Такий підхід не зовсім правильний.

Кращі виробники велосипедів пропонують товар високої якості, який має великий ресурс і надійні комплектуючі. При цьому моделі бюджетних брендів мало відрізняються один від одного. Якість запчастин майже ідентично, а головна відмінність стосується тільки рами і додаткового обладнання: гальм, перемикача швидкостей, манетки і т. Д.

З ростом ціни збільшується і кількість відмінностей. Кращі бренди велосипедів випускають вироби з більш надійними рамами, мають продуману геометрію, меншу вагу і більш високу міцність.

Багато хто не знає, що комплектуючі велосипедів різних компаній часто випускаються на одному заводі. Це стосується як бюджетних, так і дорогих моделей. Часи, коли виробники велосипедів мали власні заводи, залишилися в минулому. Сьогодні вигідніше замовляти запчастини з Китаю, ніж налагоджувати власне виробництво. Так роблять всі, в тому числі ТОП бренди велосипедів.

Але ігнорувати виробника не варто. В Україну приходить багато велосипедів невідомих компаній, для яких якість товару - порожній звук. У них на першому місці зростання обсягу продажів за рахунок зниження ціни. В результаті підвищується ризик потрапити на бракований і постійно ламається велосипед, а економія на ціні з лишком покривається витратами на ремонт.

При виборі компанії-виробника важливо дивитися на частоту використання велосипеда. Якщо двоколісний транспорт буде використовуватися два-три години на тиждень, немає сенсу купувати дорогий екземпляр. Інша справа, якщо ви плануєте щодня експлуатувати велобайк. У такому випадку варто вивчити ТОП фірм велосипедів і вибрати більш надійний варіант.

Критерії рейтингу

При складанні списку виробників враховуються головні критерії, за якими можна судити про надійність бренду, орієнтації на покупця і якості комплектуючих.

У рейтинг входять виробники, які відповідають таким критеріям:

 1. Доступна ціна. При виборі ТОП велосипедних брендів багато хто дивиться на вартість двоколісного транспорту. Це комплексний параметр, який формується на базі таких критеріїв: собівартість, витрати на доставку і розмитнення, курс долара, витрати на просування бренду і т. Д. У наведеному нижче списку наводяться компанії, які випускають товар відповідно "ціна-якість".
 2. Термін діяльності. У список кращих входять тільки перевірені компанії, що працюють на ринку не менше п'яти років. Такі підприємства встигли налагодити співпрацю з заводами-виробниками запчастин, налаштували логістичну складову і заробили ім'я на ринку.
 3. Якість комплектуючих. Кращі фірми велосипедів співпрацюють з іменитими заводами, які виготовляють і поставляють продукцію. Наприклад, одним з провідних виробників є японська компанія Shimano, яка поставляє комплектуючі для двоколісного транспорту різних брендів.
 4. Строк служби. Питання, пов'язане з ресурсом велосипедів, дуже неоднозначний. Багато що залежить від особливостей експлуатації, якості доріг, ваги користувача і інших особливостей. Щоб продовжити час використання, важливо правильно вибирати байк з урахуванням майбутнього застосування. Для подорожей по пересіченій місцевості краще брати гірські моделі від ТОП брендів велосипедів, а для поїздок на роботу можна взяти міський варіант. Універсальним вважається гібридний варіант, який поєднує в собі якості розглянутих вище моделей.
 5. Відгуки. При складанні рейтингу враховуються думки реальних покупців. За ним можна зробити висновок про зручність двоколісного транспорту, його надійності, якості комплектуючих, доступності запчастин і вартості обслуговування. У рейтинг потрапляють ті компанії, продукцію якої хвалять покупці.
 6. Наявність в магазинах. Сьогодні не всі велосипеди кращих брендів представлені в інтернет-магазинах України. Причини можуть бути різними, в тому числі труднощі з логістикою, розмитненням або відсутністю високого попиту на ринку.

ТОП велосипедних брендів для різних моделей

При вивченні кращих виробників необхідно дивитися не тільки на розглянуті вище критерії, а й на види байків: гібридні, міські або гірські. Відразу відзначимо, що на ринку майже немає брендів, що випускають якийсь конкретний вид велосипедів. Найчастіше виробники пропонують на вибір різні види транспорту. Нижче розглянемо кожен з варіантів.

Кращі виробники гібридних моделей

кращі фірми велосипедівОсобливість гібридних моделей двоколісного транспорту полягає в поєднанні переваг міських і гірських велосипедів. Від перший взята полегшена рама і трансмісія з великою кількістю швидкостей, а від других - більш комфортна посадка і збільшена ширина шини.

У рейтинг брендів велосипедів входять наступні компанії:

 1. Cannondale - фірма з США, яка працює з 1971 року. Розробник стежить за сучасними тенденціями і постійно удосконалює випускаються моделі. Гібридні велосипеди Cannondale відрізняються надійністю, невеликою вагою і стильним дизайном.
 2. Merida - тайванський виробник, який працює з 1972 року. Пропонує великий вибір гібридних велосипедів в лінійці Crossway.
 3. Pride - українська компанія, що займається випуском велосипедів високої якості. Основні виробничі потужності знаходяться в Тайвані та Китаї. Товар виробника користується попитом, завдяки великому асортименту і доступною ціною.
 4. Cyclone - вітчизняний бренд з головним офісом в Харкові. Основне виробництво зосереджене в Китаї, але всі комплектуючі відповідають європейським стандартам. Відрізняється високою якістю збірки і доступною ціною.

Кращі виробники велосипедів для поїздок по місту

Міський транспорт відрізняється великим різноманіттям видів, підвищеним комфортом, більш солідним зовнішнім виглядом і практичністю. У таких моделях поєднується швидкість і зручність, доступна вартість і високу якість.

Якщо приводити кращі марки велосипедів для міста, до їх числа можна віднести:

 1. Electra - американська компанія, що пропонує широкий модельний ряд, багату комплектацію, яскравий дизайн, а також моделі для дорослих і дітей.
 2. Marin - виробник велосипедів родом з Каліфорнії. Працює з 1986 року. Спеціалізується на гірському транспорті, але випускає і міські моделі. До найбільш популярним відноситься Marin Nicasio RC.
 3. Schwinn - найстаріша американська компанія, що працює з 1895 року. За час діяльності виробник істотно розширив асортимент, а його велосипеди відрізняються високою якістю і користуються попитом в Україні та інших країнах. Двоколісний транспорт компанії багато разів ставав переможцем різних змагань.
 4. Bergamont - порівняно молода німецька компанія, що працює з 1993 року. На сьогодні вважається одним з кращих виробників міських велосипедів, що відрізняються яскравим дизайном, потужною рамою і доступною ціною.

кращі виробники велосипедівКращі виробники гірських велосипедів

Гірські велосипеди відрізняються посиленою конструкцією рами і більш надійними комплектуючими. Вибір такого Велобайк оптимальний при частій експлуатації в умовах бездоріжжя. На відміну від шосейних варіантів вони володіють більш широкими колесами для кращої прохідності.

У ТОП виробників велосипедів для гір входять наступні компанії:

 1. Scott - швейцарський бренд, відомий з 1958 року. Крім велосипедів, компанія займається випуском спортивного одягу, інвентарю та екіпіровки.
 2. Cannondale - американський бренд, який є підрозділом канадської компанії Дорел Індастріалс. Заснований в 1971 році. Випускає велосипеди для жінок, чоловіків і дітей.
 3. KTM - австрійська компанія, продукція якої користуються великим попитом у світі. В асортименті виробника великий вибір гірських, шосейних, міських та інших видів двоколісного транспорту для покупців різного віку.
 4. Winner - відомий бренд зі світовим ім'ям, що пропонує продукцію високої якості і за доступною ціною. Велосипеди компанії відрізняються високим рівнем надійності, продуманої геометрією і довговічною конструкцією.

Вище представлений ТОП 10 брендів велосипедів для різних цілей. Наведено тільки відомі компанії, що випускають якісний транспорт і гарантують довгий термін служби при правильній експлуатації.

Врахуйте, що деякі моделі потрібно замовити заздалегідь і почекати доставку. Але є і такі, які можна купити в інтернет-магазинах Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Києва, Одеси і Львова вже сьогодні. При цьому пам'ятайте, що хороший товар дешево не дістається, і за велосипеди високої якості доведеться платити відповідну ціну.