Вибір велосипеду для підлітка - досить непроста і відповідальна задача для батьків.  Адже потрібно врахувати все : і зручна посадку, і правильну осанку, і бажані швидкісні характеристики, накат і легку керованість. І перш за все потрібно звертати увагу саме на алюмінієві конструкції, а не дешеві стальні. Тож в нашому огляді зупинимся саме на якісних легких велосипедах на алюмінієвій рамі. 

Розглянемо ключеві моменти, як вибрати велосипед для підлітка: 

  • розмір колес - 24 дюйма для підлітків зі зростом  130-145 см (8-10 років), 26 дюймів - на зріст  140-160 см (9-13 років), підліткам вище  150 см  можна вже придивлятися до  27,5 дюймових колес.  Щоб розмити ці умовні грані, багато з виробників пропонують універсальні моделі з  26 колесами  на низькій рамі;
  • рама. Кожний велосипедний бренд має свою геометрію, тож варто придивлятися до рекомендацій та таблиць розмірів конкретного виробника
  • виробник.  Українські виробники велосипедів змінюють думку, про те, що якісними можуть бути лише велосипеди світових виробників. Останнім часом велосипеди українських брендів не поступаються своєю якістю перед закордонними аналогами.

Світові чи українські бренди?

В нашому інтернет-магазині Веломісто ми готові розвіяти міф про те, що український виробник - це погані та неякісні велосипеди. Ми  впевнені, що як власник українського велосипеду, Ви будете отримувати задоволення від їзди на ньому, а також Вас позитивно  здивує  проміжок часу між плановими ТО при правильній експлуатації. Безумовно, щоб вибрати кращий велосипед для підлітка, ціна не повинна бути головним критерієм вибору велосипеду. Адже за низькою ціною зазвичай стоять стальна рама, неякісне навісне обладнання, низький термін гарантійної експлуатації. І це не про відомих українських виробників, для яких репутація понад усе.

Українські велосипедні бренди притримуються строгих європейських стандартів якості та виробляють досить конкурентну продукцію. І все це без величезної накрутки за міжнародну доставку та переплати за "бренд"

В даній статті ми зібрали ТОП велосипедів для підлітків від українських виробників, з оптимальним співвідношенням "Ціна-якість".  Для більшість з цим велосипедів, геометрію рами та склад комплектуючих, підбирають українські конструктори,  а самі велосипеди  збираються в україні.

 

Кращий вибір   «ціна/якість»

На основі аналізу відгуків наших клієнтів, та вивчивши технічні особливості кожного байку, ми склали наш рейтинг підліткових велосипедів від українських виробників на дорослих 26 колесах:

1. Pride Marvel 6.1 - юніорська хардтейл модель з міцною алюмінієвою рамою, ободними гальмами і якісним навісним обладнанням. Вилка SrSuntour SF-M3010 з ходом 63 см, перемикачами швидкостей  Tourney  від Shimano (FD-TY500 передній и RD-TY300 задній) з касетою Shimano MF-TZ2, подвійні  алюмінієві ободи, універсальні  покришки Chaoyang.

 

как выбрать велосипед для подростка

2. Kinetic Profi - велосипед компанії  ProbycicleGroup, підійде як для їзди асфальтованими доріжками міста, так і по бездоріжжю. Рама 13,5” і  15” із  алюмінію, амортизаційна  вилка ES-245-2 (хід 100 мм), трансмісія  Shimano на 21 швидкість (7 передач), дискові гадьма механчного типу  WINZIP DS-P1614, посилений обід YKL-D32 с двойного профілю, покришки CST.

как выбрать велосипед для подростка

3. Winner FX - ще  один бренд компанії ProBicyclegroup Co. Якісний байк створений на  якісному обладнанні: легка алюмінієва рама 14” з внутрішньою прокладкою тросів, амортизаційна вилка UDING D1 (хід 80 мм), дискові гальма  Tektro, трансмвсія  Shimano Tourney (3*7), алюмінієві  втулки на ексцентриках WINZIP, обода посиленого двойного профілю, покришки CST, педалі-платформи VP-536. Доступний в синьому  і зеленому кольорі

как выбрать велосипед для подростка

4. Pride Stella - велосипед для дівчини-підлітка.  Гірський  велосипед з жіночою геометрією рами, проста амортизаційна вилка  Suntour, гальма обідні  V-brake, трансмісія Shimano початкового рівня

как выбрать велосипед для подростка

5. Cyclone RX - хардтейл  з заниженою рамою.  Чудовий варіант для тих, хто шукає відповідь на запитання як вибрати підлітковий велосипед з дорослою комплектацією та зручною комфортною посадкою для підлітка. Дискові гальма, 24 швидкості, обладнання від Shimano, амортизацыйна вилка U-DING D5 FULL A.

 

 

как выбрать велосипед для подростка

Доставка безкоштовна в будь-яке місто:  Киів, Бровари, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів.